Translate

среда, 23 октября 2013 г.

АвтоПроект "Борщик із глиняного горщика" / Auto project "borsch in a clay pot"

Авто-експедиція 
«Полтавський борщик з глиняного горщика» 

Полтавщина – душа України. Впродовж кількох століть на цій території сформувалися своєрідні народні традиції. Зокрема, кулінарні. Полтавський борщ, галушки та вареники знають і готують не лише в Україні, а й далеко за її межами. Нам неодноразово приходилося чути, що борщ, приготований у печі в горщику набагато смачніший, ніж зварений у сучасних умовах. Тому деякі етноспрямовані туристично-ресторанні комплекси (наприклад, Міжнародний туристичний комплекс Гостинний двір «Старий Хутір» в Опішні) призвичаїлися готувати борщ у печі. Але знаємо, що існує багато напівзабутих рецептів і хитрощів, які поступово відмирають разом людьми старшого покоління. Вважаємо, що нині, поки ще не пізно, конче необхідно дослідити традиції приготування борщу за старовинною рецептурою, популяризувати найкращі рецепти і цим самим підвищувати туристичну привабливість Полтавщини, сприяти розвитку кулінарного туризму. Для цього варто провести авто-експедицію по всіх районах нашої області, опитати старожилів про давню кулінарію, відібрати представника-кухаря від кожного району, провести між ними змагання. Всі ці заходи широко висвітлити у засобах масової інформації та науковій літературі.

Мета: вивчення традицій, правил приготування, рецептури, регіональних особливостей борщотворення, популяризація і реанімація кулінарних традицій Полтавського регіону.
Етапи:
1. Проведення розвідки та складання маршруту – 12-13 жовтня.
2. Опитування старожилів населених пунктів, включених до маршруту; запис рецептури страв  традиційної полтавської кухні – 19-20, 26-27 жовтня, 2-3, 9-10, 16-17 листопада.
3. Відбір учасників для обласного конкурсу (не менше 20) – січень-березень 2014 року.
4. Підбір посуду, інвентарю, упорядкування території «Старого хутора» - березень-травень 2014 року.
5. Проведення обласного конкурсу «Полтавський борщик із глиняного горщика» - червень 2014 року.


Комментариев нет:

Отправить комментарий